آگهی در سایت
 نکس وان موزیک - صفحه 4
آذر
7
1395

عباس منائی پیرترین مرد ایران با 133 سال سن درگذشت | عکس شناسنامه

 
خبرگزاری ایرنا: عباس منائی، پیرترین مرد ایران با 133 سال سن در شهرستان نقده که نامش در سرشماری نفوس و مسکن 95 ثبت شده بر اثر کهولت سن در گذشت.
 
رئیس اداره ثبت احوال شهرستان نقده با تایید این خبر در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: حاج عباس منائی پیرمرد 133 ساله اهل نقده پس از آنکه نامش بعنوان پیرترین فرد در سرشماری نفوس و مسکن ثبت شد بر اثر کهولت سن درگذشت.
 
پیرترین مرد ایران درگذشت
 
حسین هاشم پور افزود: شناسنامه و اسناد موجود در اداره ثبت احوال نقده نشان می دهد وی متولد هفتم خرداد ماه سال 1263 شمسی بوده و در انتخابات گذشته مجلس شورای اسلامی هم رأی داده است.
 
عباس منائی در روستای 'راهدانه' از توابع شهرستان نقده زندگی می کرد که 2 روز قبل بر اثر کهولت سن درگذشت.
 
این پیرمرد 133 ساله هشت فرزند دارد.
 
پیرترین مرد ایران درگذشت
 
پیش از این بر اساس اعلام رسانه های خارجی رکورد پیرترین فرد جهان ن یک پیرمرد ژاپنی 112 ساله بود اما حالا این عنوان در اختیار یک زن 114 ساله برزیلی قرار دارد، این در حالی است که پیرمرد نقده ای 133 سال سن داشت و شاید پیرترین مرد جهان بود.
 
شهرستان نقده با 125 هزار نفر و روستای 'راهدانه' با حدود 2 هزار نفر جمعیت در جنوب استان آذربایجان غربی قرار دارد.

 

آذر
7
1395

قیمت آپارتمان های سه خوابه در تهران چقدر است ؟ | جدول قیمت ها

قیمت آپارتمان های سه خوابه در تهران چقدر است ؟ | جدول قیمت ها
 
آپارتمان با عمربنا 2 ساله در محدوده نارمک، متری 4 میلیون 100 هزار تومان قیمت‌گذاری شده که برای خرید یک واحد 133 متری، حدود 483 میلیون و 800 هزار تومان سرمایه نیاز است.

به گزارش میزان، خرید آپارتمان در مناطق مختلف تهران باتوجه به موقعیت دسترسی، سن بنا، متراژ، تعداد خواب و امکانات رفاهی تعیین می‌شود.

طبق جدول زیر قیمت خانه‌های سه خوابه در مناطق مختلف تهران، از متری 4 میلیون و 100 هزار تومان در منطقه نارمک آغاز تا بیش از 11 میلیون تومان در منطقه سعادت آباد ادامه دارد.

قیمت برخی از آپارتمان‌های سه‌خوابه در تهران به شرح جدول زیر است:
 
آذر
7
1395

اسامی کشته‌ شدگان سقوط بالگرد شرکت نفت یکشنبه 7 آذر 95 | 5 نفر

 
خبرگزاری آنا: بالگرد شرکت نفت خزر، بامداد امروز (یکشنبه، هفتم آذر ماه) پس از برخاستن از روی سکوی امیرکبیر دچار حادثه شد و در دریای خزر سقوط کرد.
 
اسامی کشته شدگان حادثه سقوط یک فروند بالگرد در دریای خزر بدین شرح است:

1 . حسن محمدی

2 . حسین جعفرزاده

3 . غلامرضا میرزایی

4 . رضا سانقلی (تکنسین پرواز)

5 . مهرداس (مصدومی که در این سانحه جان باخت).

تاکنون اجساد چهار نفر از آب بیرون شیده شد. جست و جو یرای سرنشین پنجم ادامه دارد.
آذر
7
1395

علت سقوط بالگرد شرکت نفت در دریای خزر چه بود؟ | اسامی کشته شدگان

علت سقوط بالگرد شرکت نفت در دریای خزر چه بود؟ | اسامی کشته شدگان

خبرگزاری تسنیم: مدیرکل حراست وزارت نفت با بیان اینکه "یافتن پیکر ۴ تن از سرنشینان بالگرد حادثه‌دیده را تأیید می‌کنم"، گفت: علت حادثه هنوز مشخص نیست. البته معاون استاندار مازندران از کشته شدن تمام ۵ سرنشین بالگرد خبر داد.

علی اصولی مدیرکل حراست وزارت نفت اظهار داشت: بامداد امروز بالگردی که برای انتقال فرد مصدوم در سکوی نفتی امیرکبیر به محل اعزام شده بود، در مسیر برگشت به منطقه دچار حادثه شد.

وی افزود: طبق اعلام فرمانداری منطقه گویا پیکر هر 5 تن سرنشینان این بالگرد پیدا شده اما با اطلاعاتی که به من رسیده تا این لحظه یافتن پیکر 4 تن از سرنشینان بالگرد حادثه‌دیده را تأیید می‌کنم.

مدیرکل حراست وزارت نفت تصریح کرد: علت حادثه هنوز مشخص نیست و در دست بررسی است.

معاون استاندار مازندران با اشاره به اینکه همه 5 سرنشین بالگرد شرکت نفت خزر جان باختند، گفت: اجساد کشته‌شدگان بالگرد شرکت حفاری خزر به بهشهر انتقال یافت.

علیرضا یونسی‌رستمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ساری با اشاره به اینکه همه 5 سرنشین بالگرد شرکت نفت خزر غیربومی هستند، تصریح کرد: اسامی این افراد اعلام شده است. سید حسن محمدی، حسین جعفرزاده، غلامرضا میرزایی، رضا سنقری و علی مرداسی، جانباختگان این حادثه هستند.

آذر
7
1395

وضعیت آب و هوای کشور 8 و 9 و 10 و 11 و 12 آذر 95 چگونه است؟

وضعیت آب و هوای کشور 8 و 9 و 10 و 11 و 12 آذر 95 چگونه است؟
 
خبرگزاری میزان: کارشناس سازمان هواشناسی گفت: با آب شدن برف در شمال کشور از عصر امروز شاهد وقوع سیلاب در بخش هایی از استان های گلستان و مازندران خواهیم بود.
 
محمد اصغری اظهار داشت: هوای مشهد تا آخر هفته صاف بوده و پدیده بارش در این شهر رخ نمی دهد. دمای هوا در مشهد در حال افزایش است اما شب های این شهر از پایتخت سرد تر است.

وی در مورد هوای تهران گفت: هوای پایتخت در دور روز پایانی هفته بارانی است و بارش ها میزانی از آلایندگی را کم می کند.

کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه از سرمای هوا کاسته شده است، تاکید کرد: برفی که روی زمین باقی مانده بود اجازه نداد شیب افزایش دما تند شود. در شهرهای گرگان، بجنورد و مشهد دمای هوا تا 8 درجه افزایش یافته است.

اصغری با بیان اینکه از عصر امروز در استان های گلستان و مازندران با روند افزایش دما، شاهد آب شدن برف خواهیم بود، تاکید کرد: این موضوع می تواند باعث ایجاد روان آب و سیل شود. پیش بینی می کنیم در سواد کوه با آب شدن برف ها،شاهد روان آب ها باشیم.

کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه از عصر چهارشنبه در اهواز باران می بارد،تاکید کرد: بارش باران های دم اسبی در اهواز تا روز جمعه به صورت متناوب ادامه دارد. این مناطق امسال اولین باران خود را تجربه می کنند.

وی در مورد آخرین وضعیت هوای استان هرمزگان گفت: امروز ابوموسی آلوده ترین نقطه استان هرمزگان است اما تا پایان امروز از میزان آلاینده ها کم می شود.
آذر
7
1395

چرا پاییز سال 95 اینقدر سرد است؟ | امسال

چرا پاییز سال 95 اینقدر سرد است؟ | امسال
 
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی درباره چرایی بیش از حد سرد بودن دمای هوا در ماه سوم فصل پاییز گفت: تغییرات یک هفته‌ اخیر ناشی از نفوذ هوای سرد منطقه عرض‌های شمالی یا جنب قطبی به عرض‌های پایین بوده است و ربطی به پدیده تغییر اقلیم ندارد.

احد وظیفه گفت: مرکز ملی اقلیم شناسی از قبل اعلام کرده بود که فصل پاییز امسال با بارش کم و دمای نسبتا بالا در نیمه اول فصل و در انتهای آن برگشت به شرایط نرمال همراه خواهد بود. این تغییرات یک هفته‌ای اخیر ناشی از نفوذ توده هوای سرد منطقه عرض‌های شمالی یا جنب قطبی عرض‌های پایین بوده است و این اتفاق طبیعی است.

وی ادامه داد: سیستم‌های هم‌گیری در حال گذار در عرض‌های میانی از غرب به شرق هستند و گاهی توسعه اینها، جنوب‌سوی یا شمال‌سوی بسیار قوی دارند، مانند سامانه‌ای که در هفته گذشته از کشور عبور کرد.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه این یک جریان رفت و برگشت بین قطب و منطقه مرزهای میانی یا مرزهای حاره ای است، گفت: در قطب در فصل زمستان به واسطه تابش ضعیف آفتاب، کمبود انرژی و در مناطق استوایی انباشت انرژی داریم این انرژی باید جابه‌جا شود و این چرخه طبیعی جو است که انرژی را از عرض‌های جنوبی به شمال و از شمال به جنوب منتقل می‌کند.

وظیفه بیان کرد: توده هوایی که در هفته گذشته از کشور عبور کرد، هوا را از مناطق جنب قطبی بر کشور ما گسترش داد که در حال حاضر از کشور خارج شده و به تدریج طی روزهای آینده روند افزایش دما را پیش‌بینی می‌کنیم.
آذر
7
1395

چگونه رد پای خود را از اینترنت از بین ببریم؟ | پس از جستجو

چگونه رد پای خود را از اینترنت از بین ببریم؟ | پس از جستجو

چگونه پس از جستجو در اینترنت حضور خود را از بین ببریم

شاید اخباری مانند حملات سایبری، توسعه اخبار جعلی در گوگل و فیس بوک و سوءاستفاده آنلاین در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا باعث شده تا تصمیم بگیرید تا خود را از اینترنت بیرون بکشید.

شما خوشبخت هستید چراکه برادران سوئدی به نام های ویلی دالبو و لینوس اونه بک با ساخت یک وب سایت شما را قادر می سازند تا با چند کلیک خودتان را از اینترنت دیلیت کنید.

این دو برادر با ایجاد سایت Deseat.me اجازه می دهند تا شما حضور خود از اینترنت را پس از جستجو از بین ببرید.

سرویس دیلیت کردن خود از اینترنت فعلاً در فاز ابتدایی روی اکانت جی میل کار می کند و کافی با ورود به سایت {لینک} و داخل شدن با اکانت جی میل تمام لینک های مرتبط با خود را پیداکرده و سپس با یک کلیک دیلیت می کنید.

حذف فعالیت های جستجو دراینترنت

در این فاز ردپاهای شما در فیس بوکف توئیتر و اورنوت/Evernote پس از جستجو پاک می شوند و سپس در فازهای بعدی سایر سایتهای معروف به دیتابیس آن افزوده می شود.

برنامه نویسان سوئدی با استفاده از تعاریف امنیتی موجود در جی میل سرویس پاک کردن اکانت را به صورت خودکار روی سایت آورده و مدعی هستند که عملیات جستجو و پاک روی رایانه کاربر و نه روی سرور آنها انجام می شود تا نقض حریم خصوصی افراد به وجود نیاید.

آنها قول داده اند که آسیبی به دیتای کاربر نخواهند زد و همه اتفاقات روی رایانه کاربر می افتد.

منبع : الف

آذر
7
1395

چه کسی جانشین لوزانو در تیم ملی والیبال ایران میشود؟ | گزینه ها

چه کسی جانشین لوزانو در تیم ملی والیبال ایران میشود؟ | گزینه ها

گزینه های جانشینی لوزانو در تیم ملی والیبال

سرانجام کنار رفتن رائول لوزانو از سکان هدایت تیم ملی والیبال قطعی شد و آندره آناستازی ایتالیایی، مارسلو مندز آرژانتینی و استویچوف بلغاری شانس های تصاحب نیمکت ایران معرفی شدند.

اعضای هیئت رئیسه فدراسیون والیبال ایران، عصر دیروز در محل فدراسیون تشکیل جلسه دادند تا درباره نیمکت مربیگری تیم ملی والیبال ایران تصمیم گیری کنند.

در پایان این نشست که با حضور محمدرضا داورزنی رئیس فدارسیون والیبال برگزار شد، نام 3 گزینه مطرح شد و از این مربیان به عنوان الویت های اصلی فدراسیون و گزینه های محتمل تر نام برده شد.

آندره آناستازی ایتالیایی، مارسلو مندز آرژانتینی و استویچوف اهل کشور بلغارستان مربیانی هستند که فدراسیون والیبال ایران تا 10 روز آینده شرایط این مربیان را بررسی خواهد کرد تا در نهایت در این باره تصمیم گیری کند.

محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال در پایان این نشست درباره ادامه همکاری با خوان سیچلو، گفت:این مربی هنوز با ایران قرارداد دارد اگر سرمربی آینده تیم ملی تمایل با همکاری با این مربی داشته باشد در ایران باقی خواهد ماند و در غیر این صورت تصمیم دیگری اتخاذ می کنیم.

رفتن لوزانو از تیم ملی والیبال قطعی شد

به نظر می رسد، رائول لوزانو سرمربی آرژانتینی تیم ملی والیبال ایران که در المپیک هدایت ملی پوشان والیبال را بر عهده داشت، به طور قطع با ایران ادامه همکاری نخواهد داد.

معرفی گزینه های فدراسیون والیبال برای سرمربیگری تیم ملی والیبال:

* استویچف؛ ستاره بلغاری سری A
بهترین مربی کشور بلغارستان در سال های 2010 تا 2012. رادوستین استویجف که در با حضورش در اکثر باشگاه ها توانسته قهرمانی را به مسوولانش هدیه کند و حالا شنیده می شود که کشورهای لهستان و روسیه هم او را می خواهند. این مربی 47ساله حالا تیمی ندارد و حتی چند روز پیش و پس از اخراج کواچ از باشگاه پروجا مذاکره ای با مدیرعامل این باشگاه ایتالیایی داشت که البته با سیرچی به توافق نرسید.

رادوستین استویجف گزینه احتمالی برای سرمربیگری تیم ملی والیبال

* آناستازی؛ گزینه همیشگی ایران
مربی 56ساله ایتالیایی که در حال حاضر هدایت لوتوس ترفل گدانسک لهستان را برعهده دارد. آناستازی که خودش همواره یکی از گزینه های اصلی برای هدایت والیبال ایران از سوی مسوولان فدراسیون بوده با سابقه درخشانی همچون یک مدال المپیک و 5مدال لیگ جهانی جزو پیشنهادات همیشگی کارشناسان والیبال هم قرار داشته است.

آناستازی گزینه احتمالی برای سرمربیگری تیم ملی والیبال

* مارسلو مندز؛ یک آرژانتینی دیگر در راه ایران

سرمربی آرژانتینی سادا کروزیرو برزیل که پرافتخارترین مربی در باشگاه های جهان محسوب می شود. او به همراه تیم شهر بلوهوریزنته برزیل 3 دوره متوالی قهرمانی باشگاه های جهان را به دست می آورد که آخرین آن به دو ماه پیش بازمی گردد. او با اینکه اصلیتی آرژانتینی دارد اما محبوب برزیلی ها است و در این کشور طرفداران زیادی دارد. ضمن اینکه او گزینه هدایت لهستانی ها هم محسوب می شود.»

آذر
7
1395

اس ام اس رحلت پیامبر (ص) و شهادت امام حسن (ع) آذر 95

اس ام اس رحلت پیامبر (ص) و شهادت امام حسن (ع) آذر 95

 

تشنه ی قطره ای از کوثر جام حسنیم

همه محتاج عنایات مدام حسنیم

به خدا شیعه و مأموم حسن بود حسین

ما غلامی ز غلامان غلام حسنیم

صلح او حافظ فتیان بنی هاشم شد

همه مبهوط زوایای قیام حسنیم

شهادت جانسوز و مظلومانه اش تسلیت و تعزیت

 

******************

 

روز عزای مسلمین است

در ناله جبریل امین است

مدینه شده غرق سوگ و ماتم

بهر مجتبی و نبی اکرم

******************

 

گرفته بوی شهادت شب وفاتش را

بیا مرور کن ای اشک خاطراتش را

مورخان بنوشتند با سرشک یتیم

هجوم درد به سر تا سر حیاتش را

******************

 

دخترم گریه ی تو پشت مرا می شکند

بیش از این گریه نکن قلب خدا می شکند

رحم کن بر دل خود آب شدی از گریه

بغض سر بسته از این حال و هوا می شکند

تا که نشکسته قدت راه برو در بر من

که پس از رفتن من دیده بلا می شکند

 

******************

 

آرزوی زینبه با هزار غم و محن

که تو روز تشییع بشه بدن امام حسن

ای خدا تو مدینه غصه بی اندازه شد

بین اشک و آه بدن تشییع جنازه شد

 

******************

 

غم ِ غم می خورم و غم شده مهماندارم

غیر غم کس نبود تا که شود غمخوارم

پاره پاره جگر از میخ در و مسمارم

تیر باران شده از کینه تن و تابوتم

شهادت کریم اهل بیت تسلیت باد

 

******************

 

سیاه پوش بیست و هشتمین روز صفر، شانه به شانه آسمان فشرده در ابر مدینه می گریم.

 

******************

 

دلم به یاد تو امشب لبالب از شور است

تو کیستی که حریمت چو کعبه مشهور است؟

رحلت پیامبر اکرم (ص) بر تمام مسلمین جهان تسلیت باد

 

******************

 

عالم امروز پر از ماتم و رنج و محن است

گرد غم بر سر هر محفل و هر انجمن است

این چه شور است که بر پا شده در ارض و سماء

این چه سوز است که در سینه هر مرد و زن است

بانگ وفریاد به گوش آید از افلاک مگر

رحلت ختم رسولان و عزای حسن است

 

******************

 

داغی اگر نبود که گریان نمی شدیم

لطفی اگر نبود مسلمان نمی شدیم

یا ایّها الرّسول بدون دعای تو

از پیروان عترت و قرآن نمی شدیم

 

******************

 

در شب رحلت خاتم انبیا، محمد مصطفی (ص) فرشتگان عرش می گریند. عاشقانش با چشمانی اشک آلود، مرثیه غم می سرایند. ما نیز در شب رحلت آسمانی اش در سوگ می نشینیم.

 

******************

 

غمی در سینه ام می جوشه امشب

چراغ آسمون، خاموشه امشب

گمونم پیرهنِ مشکیشو، زهرا (علیهاالسلام)

به جای مادرش، می پوشه امشب!

 

******************

 

من امام مجتبی ریحانه پیغمبرم

از چراغ انجمن در انجمن تنها ترم

من غریب خانه ام در وطن بی گانه ام

 

******************

 

در سوک نبی جهان پُر از ماتم شد

زین داغ گران قامت هستی خم شد

دیوار و در مدینه فریادزنان

می گفت دل فاطمه پُر از غم شد

 

******************

 

ختم رُسُل به سوی جنان می کند سفر

جان جهانیان ز جهان می کند سفر

ریزید خون ز دیده که در آخر صفر

کز پیکر وجود، روان می کند سفر

رحلت نبی رحمت تسلیت باد . . .

آذر
7
1395

قربان صدقه اینستاگرامی عابدزاد برای علی دایی | عقاب آسیا

قربان صدقه اینستاگرامی عابدزاد برای علی دایی | عقاب آسیا
 
خبرآنلاین: پس از بازدید احمدرضا عابدزاده از تمرین تیم نفت تهران، علی دایی در پستی برای رد گمانه زنی رسانه ها درباره این دیدار، از رفاقت دیرینه با عابدزاده نوشت. عابدزاده هم در پاسخ امروز با انتشار این عکس به این قربان صدقه اینستاگرامی ادامه داد و نوشت:
 
ما نفس سلامت ای دوست خوشیم/از گرمی هر کلامت این دوست خوشیم/هر چند که افتخار دیدارت نیست/ با زنگ پیامت ای دوست خوشیم.
 
قربان صدقه اینستاگرامی عقاب آسیا برای علی دایی
آذر
7
1395

تاریخ انتشار اندروید 7.1.1 نوقا لو رفت! | اوایل دسامبر

تاریخ انتشار اندروید 7.1.1 نوقا لو رفت! | اوایل دسامبر
 
وب سایت گجت نیوز - محمد صادق شاکری: اگر به یاد داشته باشید نزدیک به یک ماه پیش بود که شرکت گوگل رسما از نسخه 7.1 اندروید نوقا پرده برداشت. آن روز طی مراسمی گوگل اعلام کرد که نسخه نهایی این نگارش (7.1.1) به منظور استفاده عموم کاربران در اوایل ماه دسامبر منتشر خواهد شد. حالا تاریخ انتشار اندروید 7.1.1 نوقا لو رفته است.
 
تاریخ انتشار اندروید 7.1.1 نوقا فاش شد

وب سایت مربوط به منطقه استرالیا اپراتور مخابراتی ودافون (Vodafone) اعلام کرد که ششم ماه دسامبر (مصادف با شانزدهم آذر ماه) تاریخ انتشار اندروید 7.1.1 نوقا خواهد بود.

در صفحه مربوط به این خبر آمده است که آپدیت نسخه 7.1.1 سیستم عامل اندروید موسوم به نوقا شامل بسته امنیتی ماه دسامبر اندروید نیز بوده و نزدیک به 650 مگابایت حجم خواهد داشت. در تاریخ ذکر شده، گوشی نکسوس 6 پی (Nexus 6P) این به روز رسانی را دریافت خواهد کرد.
 
لازم به ذکر است که این آپدیت در فواصل زمانی گوناگون برای نسخه های خاصی از این گوشی هوشمند منتشر خواهد شد؛ در حقیقت ابتدا به طور تصادفی برای ده هزار نسخه از این موبایل، آپدیت مربوطه ارسال شده و این مدل‌ها از این نظر بررسی خواهند شد. در نهایت این پروسه دو هفته به طول خواهد انجامید و در این حین آپدیت 7.1.1 به تمامی نسخه‌های گوشی مزبور ارسال خواهد شد.
آذر
7
1395

شرایط عجیب آناستازی برای مربیگری والیبال ایران چه بود؟

شرایط عجیب آناستازی برای مربیگری والیبال ایران چه بود؟
 
خبرگزاری مهر: محمود افشاردوست با تشریح معیارهای اصلی انتخاب سه گزینه موجود برای سرمربیگری تیم ملی والیبال ایران گفت: نام‌های زیادی در رسانه‌ها و بین اهالی و کارشناسان مطرح بود که در نهایت ما با توجه به روزمه مربیان و تجربیات آنها در رقابتهای جهانی و قاره ای به سه گزینه «استویچف» و «مندز» و «آناستازی» رسیدیم.

وی ادامه داد: البته ما با بسیاری از مربیان دیگر نیز وارد مذاکرات کلی شدیم که هر کدام بنا به دلایل مختلف از جمله شرایط خانوادگی و حضور در ایران و همچنین تمایل بیشتر برای کار در عرصه باشگاهی از جمع گزینه ها خارج شدند.

دبیر فدراسیون والیبال در پاسخ به این سئوال که آیا انتخاب استویچف یا مندز با وجود سابقه خوب باشگاهی همانند تجربه همکاری با «کواچ» می شود یا خیر؟ گفت: اینکه بگوییم این دو گزینه فقط افتخارات باشگاهی دارند، نگاه خوب و درستی نیست. کسی که در واقع در رده باشگاهی و با ستاره‌های بزرگ دنیا کار می کند، می تواند نتایج خوبی هم بگیرد. مطمئنا بسیاری از ستاره های ما نیز همین اعتقاد را دارند.

افشاردوست افزود: اغلب مربیان والیبال دنیا به لحاظ فنی تفاوت زیادی با هم ندارند. علم روز والیبال دنیا متفاوت نیست ولی بهره برداری از آن متفاوت است. در مقابل این مربیان هستند که به لحاظ مدیریتی و برنامه ریزی با هم تفاوت دارند و بایو توان اداره روحی و روانی تیم خود را داشته باشند.

وی خاطر نشان کرد: با این توضیحات می توان گفت که استویچف و مندز با توجه به رزومه و تجربیبات خود در والیبال دنیا به خوبی بلد هستند تا از ستاره ها کار بکشند.

دبیر فدراسیون والیبال درباره اینکه چرا با وجود مطرح شدن نام آناستازی در چند سال گذشته، فدراسیون والیبال به سراغ گزینه های دیگر می رود؟ گفت: این مربی شرایط خاص خودش را دارد. ما تاکنون دو مرحله با او وارد مذاکره شدیم که هر بار با درخواست‌های عجیبی از توافق و همکاری خودداری کردیم. اینطور هم نیست که ما تن به قرارداد ترکمنچای بدهیم. آقای آناستازی در نظر داشت آنالیزور، فیزیوتراپ، بدنساز و دو مربی دیگر با خود بیاورد و خواهان عقد قرارداد طولانی مدت چهارسال بود. این قرارداد در والیبال دنیا غیر معقول است.

وی افزود: ما با آناستازی به صورت کلی صحبت کردیم و باید وارد جزئیات شویم. مشخص است که ما هم دوست داریم شرایط خودمان اعمال شود. نمی شود یک مربی خارجی بیاوریم و مربیان داخلی را کنارش نگذاریم.

دبیر فدراسیون والیبال درباره لزوم جوانگرایی در تیم ملی والیبال هم تصریح کرد: ستاره های تیم ایران در حال حاضر ۲۷ و ۲۸ ساله هستند. آنها چهار سال دیگر نهایتا ۳۲ ساله می شوند که این سن و سال زیادی نیست. طبیعی است که بحث پشتوانه سازی هم وجود دارد. تیم جوانان ما در حال حاضر در لیگ شرکت دارد. هر مربی ای هم بیاید، با توجه به برنامه المپیک آینده به سمت ستاره های جوان می رود اما اگر بخواهند موفق باشند، ترکیبی از بازیکنان جوان و باتجربه را انتخاب می کنند. اگر صرفا بخواهیم تیم را جوان کنیم و به المپیک برویم، قطعا نتیجه نمی گیریم.
آذر
7
1395

وضعیت آلودگی هوای تهران یکشنبه 7 آذر 95 چگونه است؟

وضعیت آلودگی هوای تهران یکشنبه 7 آذر 95 چگونه است


خبرگزاری تسنیم: معاون پایش و نظارت محیط زیست استان تهران از ناسالم شدن کیفیت هوای استان تهران برای گروههای حساس خبر داد و گفت: پدیده وارونگی هوا موجب ایجاد آلودگی شده که در روزهای آتی ماندگار خواهد بود.

محمد رستگار درباره آخرین وضعیت و کیفیت هوای استان تهران اظهار کرد: باران، برف و وزش باد در یک هفته گذشته موجب شد تا شاهد کاهش غلظت آلاینده‌ها در کلان‌شهرهایی همچون تهران باشیم اما این ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون دوباره به تهران بازگشته‌اند.

وی ادامه داد: سکون هوا و وارونگی دما موجب شده تا عدد شاخص ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون امروز یکشنبه به 127 در استان تهران برسد و شرایط کیفیت هوا برای گروههای حساس، بیماران قلبی و ریوی، کودکان و سالمندان ناسالم شود.

معاون پایش و نظارت محیط زیست استان تهران آلوده‌ترین منطقه استان را شهر ری دانست و عنوان کرد: دستگاههای سنجش آلودگی در منطقه شهر ری استان تهران عدد 153 را نشان می‌دهد که حکایت از ناسالم بودن هوا برای تمامی افراد دارد.

رستگاری تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود که وضعیت وارونگی دما و آلودگی هوا تا روزهای پایانی هفته در استان تهران ماندگار باشد و رفته رفته وضعیت بهبود پیدا کند.

وی اظهار کرد: در حال حاضر شاخص‌ها نشان‌دهنده ناسالم بودن کیفیت هوا برای گروههای حساس، سالمندان و بیماران قلبی و ریوی است که امیدواریم این گروه‌های حساس از تردد در مناطق آلوده شهر خودداری کنند.

آلودگی هوای مستمر و یازده‌روزه در آبان در یک هفته گذشته به‌دلیل ورود سامانه بارشی به نیمه شمالی کشور کاهش یافته بود اما دوباره این آلودگیها تهران را در بر گرفته است.
آذر
7
1395

آیا روز سه شنبه 9 آذر 95 تعطیل است؟

آیا روز سه شنبه 9 آذر 95 تعطیل است؟

تصمیم گیری دولت برای تعطیلی روز سه شنبه مدارس

رئیس اداره روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران گفت: هنوز درمورد امکان تعطیلی روز سه شنبه هیچ تصمیمی گرفته نشده. تصمیمات در این زمینه بر عهده دولت است و آموزش و پرورش به تنهایی اطلاعیه ای صادر نمی کند.

به گزارش میزان، مسعود ثقفی رئیس اداره روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران در گفت و گویی درباره تعطیلات رسمی پیش رو در هفته جاری اظهار داشت:با توجه  به این که روز های دو شنبه و چهارشنبه تعطیل رسمی اعلام شده است و در پی آن روز های پنج شنبه و جمعه نیز طبق روال دیگر روز ها تعطیل است اما هنوز درمورد امکان تعطیلی روز سه شنبه هیچ تصمیمی گرفته نشده است.

وی افزود: تصمیمات در این زمینه بر عهده دولت است و آموزش و پرورش به تنهایی اطلاعیه ای را صادر نمی کند.

 رئیس اداره روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه به طور معمول سیاست دولت این است که بین تعطیلات رسمی را تعطیل اعلام نمی کند گفت:اگر روز سه شنبه مدارس شهر تهران تعطیل شود اطلاعیه آن از طرف دولت به زودی اعلام خواهد شد.

در صورت اعلام اخبار جدید برای تعطیلی روز سه شنبه 9 آذر 95 ، این پست بلافاصله بروزرسانی خواهد شد ...

 


روز سه شنبه 9 آذر 95 بین تعطیلی دوشنبه 8 آذر - 28 صفر (رحلت پیامبر اکرم ص و شهادت امام حسن مجتبی ع) - و چهارشنبه 10 آذر - 30 صفر (شهادت امام رضا ع) واقع شده است.

با توجه به به حجم زیاد مسافرت زائران به مشهد در این ایام ممکن است روز بین 28 صفر و 30 صفر در استان خراسان رضوی و ... تعطیل اعلام شود. البته این موضوع هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است.

در آبان ماه 95 مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش برای تعطیلی مدارس در روز 29 آبان 95 اعلام کرد: در بستر فرهنگ کار و تلاش چیزی به نام بین التعطیلین وجود ندارد و  آموزه‌های دینی و حرکت در مسیر توسعه و بالندگی و تأکید رئیس جمهور در دولت تدبیر و امید، بر کار و اهمیت مضاعف وتلاش مجدانه همه ارکان دولت است و نهاد آموزش و پرورش به عنوان دستگاهی فرهنگ ساز رسالت بزرگی در نهادینه شدن فرهنگ تلاش و کار مسئولانه  دارد و تحقق این امر علاوه بر جدیت مدیران و فرهنگیان در مدارس، همراهی و همدلی خانواده‌ها و مساعدت اولیا دانش‌آموزان را نیز می‌طلبد.

انتهای پیام/

آیا روز سه شنبه 9 آذر 95 تعطیل است؟

منبع: میزان، دلنا

آذر
7
1395

وضعیت تعطیلی روز سه شنبه 9 آذر 95 | آیا سه شنبه تعطیل است؟

وضعیت تعطیلی روز سه شنبه 9 آذر 95 | آیا سه شنبه تعطیل است؟

تصمیم گیری دولت برای تعطیلی روز سه شنبه مدارس

رئیس اداره روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران گفت: هنوز درمورد امکان تعطیلی روز سه شنبه هیچ تصمیمی گرفته نشده. تصمیمات در این زمینه بر عهده دولت است و آموزش و پرورش به تنهایی اطلاعیه ای صادر نمی کند.

به گزارش میزان، مسعود ثقفی رئیس اداره روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران در گفت و گویی درباره تعطیلات رسمی پیش رو در هفته جاری اظهار داشت:با توجه  به این که روز های دو شنبه و چهارشنبه تعطیل رسمی اعلام شده است و در پی آن روز های پنج شنبه و جمعه نیز طبق روال دیگر روز ها تعطیل است اما هنوز درمورد امکان تعطیلی روز سه شنبه هیچ تصمیمی گرفته نشده است.

وی افزود: تصمیمات در این زمینه بر عهده دولت است و آموزش و پرورش به تنهایی اطلاعیه ای را صادر نمی کند.

 رئیس اداره روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه به طور معمول سیاست دولت این است که بین تعطیلات رسمی را تعطیل اعلام نمی کند گفت:اگر روز سه شنبه مدارس شهر تهران تعطیل شود اطلاعیه آن از طرف دولت به زودی اعلام خواهد شد.

در صورت اعلام اخبار جدید برای تعطیلی روز سه شنبه 9 آذر 95 ، این پست بلافاصله بروزرسانی خواهد شد ...

 


روز سه شنبه 9 آذر 95 بین تعطیلی دوشنبه 8 آذر - 28 صفر (رحلت پیامبر اکرم ص و شهادت امام حسن مجتبی ع) - و چهارشنبه 10 آذر - 30 صفر (شهادت امام رضا ع) واقع شده است.

با توجه به به حجم زیاد مسافرت زائران به مشهد در این ایام ممکن است روز بین 28 صفر و 30 صفر در استان خراسان رضوی و ... تعطیل اعلام شود. البته این موضوع هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است.

در آبان ماه 95 مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش برای تعطیلی مدارس در روز 29 آبان 95 اعلام کرد: در بستر فرهنگ کار و تلاش چیزی به نام بین التعطیلین وجود ندارد و  آموزه‌های دینی و حرکت در مسیر توسعه و بالندگی و تأکید رئیس جمهور در دولت تدبیر و امید، بر کار و اهمیت مضاعف وتلاش مجدانه همه ارکان دولت است و نهاد آموزش و پرورش به عنوان دستگاهی فرهنگ ساز رسالت بزرگی در نهادینه شدن فرهنگ تلاش و کار مسئولانه  دارد و تحقق این امر علاوه بر جدیت مدیران و فرهنگیان در مدارس، همراهی و همدلی خانواده‌ها و مساعدت اولیا دانش‌آموزان را نیز می‌طلبد.

انتهای پیام/

وضعیت تعطیلی روز سه شنبه 9 آذر 95 | آیا سه شنبه تعطیل است؟

منبع: میزان، دلنا

آذر
7
1395

وضعیت تعطیلی مدارس گلستان فردا یکشنبه 7 آذر 95 | آیا تعطیل است؟

وضعیت تعطیلی مدارس گلستان فردا یکشنبه 7 آذر 95 | آیا تعطیل است؟

وضعیت دایر بودن مدارس گلستان فردا یکشنبه (7 آذر 95)
 

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از  گرگان؛ محمدرضا وطنی مدیر کل آموزش و پرورش گلستان گفت: فردا همه مدارس استان در همه مقاطع تحصیلی باز است.
 

انتهای پیام/

وضعیت تعطیلی مدارس گلستان فردا یکشنبه 7 آذر 95 | آیا تعطیل است؟

منبع: باشگاه خبرنگاران

آذر
7
1395

تعطیلی مدارس 7 آذر 95 | آیا فردا یکشنبه تعطیل است؟

تعطیلی مدارس 7 آذر 95 | آیا فردا یکشنبه تعطیل است؟

وضعیت تعطیلی مدارس مازندران فردا یکشنبه (7 آذر 95)

ساری - آموزش و پرورش مازندران وضعیت تعطیلی مدارس استان را در روز یکشنبه اعلام کرد.

محمودرضا علیزاده سخنگوی آموزش و پرورش مازندران در گفتگو با
خبرنگار مهر، وضعیت تعطیلی مدارس استان در روز یکشنبه را تشریح کرد و گفت: در شهرستان کلاردشت و منطقه چمستان کلیه مدارس ابتدایی شهر و روستا با یکساعت و نیم تاخیر از ساعت ۹ صبح دایر و پیش دبستانی ها و مدارس استثنایی تعطیل است.

وی عنوان کرد: همچنین در شهرهای چالوس و نور مدارس ابتدایی و پیش دبستانی با یکساعت و نیم تاخیر از ساعت ۹ صبح دایر و مدارس استثنایی تعطیل است.

به گفته علیزاده، مدارس شهرستان نوشهر مدارس نیز سه مقطع تحصیلی از ساعت ۹ صبح دایر و  مدارس استثنایی تعطیل است.


وضعیت تعطیلی مدارس گیلان فردا یکشنبه (7 آذر 95)

رشت - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش گیلان گفت: واحدهای آموزشی مقطع ابتدایی چهار شهر استان فردا (یکشنبه) به دلیل یخبندان و مشکل تردد ناشی از بارش برف هفته گذشته، تعطیل است.

مهدی حاجتی شامگاه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مدارس مقطع ابتدایی شهرهای صومعه سرا، تولمات، شفت و فومن فردا تعطیل اعلام است.

وی اظهار داشت: واحدهای آموزشی در شهرهای یاد شده، در شیفت صبح تعطیل است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان خاطر نشان کرد: فعالیت آموزشی در سایر مناطق به طور عادی انجام می گیرد.


وضعیت دایر بودن مدارس گلستان فردا یکشنبه (7 آذر 95)
 

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از  گرگان؛ محمدرضا وطنی مدیر کل آموزش و پرورش گلستان گفت: فردا همه مدارس استان در همه مقاطع تحصیلی باز است.
 

انتهای پیام/

تعطیلی مدارس 7 آذر 95 | آیا فردا یکشنبه تعطیل است؟

منبع: مهر، ایرنا، باشگاه خبرنگاران

آذر
1
1395

مدعی اصلی قهرمانی جام حذفی 95-96 کدام تیم است؟

مدعی اصلی قهرمانی جام حذفی 95-96 کدام تیم است؟

ورزش‌سه: مسابقات جام حذفی در مرحله یک هشتم نهایی پیگیری شد و تکلیف تیم های صعود کننده به دور بعد مشخص شد. با پایان این مرحله 8 تیم به دور بعد راه یافتند و حریفان خود را شناختند.

قرعه تیم‌ها در مرحله بعد؛

سپاهان باید به مصاف سایپا برود که با توجه به میهمان بودن هر دو تیم در بازی دور یک هشتم، با قرعه کشی تکلیف میزبان مشخص می شود و استقلال تهران در ورزشگاه تختی به مصاف نفت تهران خواهد رفت؛ برنده این دو دیدار در دیدار نیمه نهایی برابر هم قرار خواهند گرفت.

در سمت دیگر جدول قهرمان دو دوره گذشته این مسابقات در ورزشگاه بنیان دیزل به مصاف تیم گسترش فولاد تبریز می رود و تیم تراکتور سازی تبریز در ورزشگاه نفت و گاز گچساران برابر این تیم قرار خواهد گرفت. برنده این دو دیدار هم در نیمه نهایی به مصاف هم می روند تا تکلیف تیم صعود کننده به فینال مشخص شود.

مدعیان احتمالی رسیدن به فینال

با توجه به روند بازی های انجام شده و نتایجی که تیم‌های حاضر در این مرحله از مسابقات در دیدارهای قبلی خود کسب کرده اند، می توان از دو تیم استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز به عنوان مدعیان اصلی فتح این جام نام برد. در زیر به چند مولفه که در این دو تیم وجود دارد و شانس آن‌ها برای رسیدن به فینال را بیشتر می‌کند، اشاره می کنیم.

دروازه‌بان های آماده

دو تیم استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز هر دو از گلرهای خوبی در درون چارچوب دروازه خود بهره می برند. استقلال تهران با اوج گیری دوباره رحمتی، بار دیگر به جمع 8 تیم پایانی این مسابقات راه یافته است و در جدول رده بندی هم موقعیتی خوبی به دست آورده است؛ گلر آبی‌پوشان در دیدار مقابل صبای قم هم با مهار پنالتی اول، موجبات حضور این تیم در دور بعدی را فراهم کرد. مهدی رحمتی در سه بازی گذشته خود در جام حذفی دروازه خود را بسته نگه داشته است.

در سوی مقابل محمدرضا اخباری قرار دارد که تاکنون در لیگ برتر و جام حذفی 8 بار کلین شیت کرده و شرایط خوبی را در دروازه این تیم تبریزی پشت سر می‌گذارد. او هم‌چنین در دو دیداری که در جام حذفی مقابل ملوان و برق جدید شیراز به میدان رفته، دروازه خود را بسته نگه داشته، تا از این حیث مشابه همتای خود در تیم استقلال تهران باشد.

 شرایط تیمی مطلوب؛
 
تیم استقلال تهران در شروع لیگ برتر عملکرد دور از انتظاری داشت و تا انتهای جدول رده بندی هم سقوط کرد؛ اما در ادامه و از هفته پنجم شرایط برای این تیم تغییر کرد و منصوریان موفق شد نتایج بهتری همراه با آبی‌پوشان کسب کند؛ آخرین باخت این تیم به دیدار برابر صنعت نفت آبادان بر‌می‌گردد و پس از آن استقلال روند رو به رشدی را طی کرده است. تیم منصوریان اکنون با 14 امتیاز در رتبه پنجم قرار دارد و به دنبال بهبود شرایط خود در جدول رده بندی مسابقات است. البته آن‌ها برای رسیدن به فینال دو دیدار بسیار سخت مقابل نفت تهران و به احتمال زیاد سپاهان اصفهان را در پیش دارند، که می‌تواند کار این تیم را در راهیابی به فینال سخت کند.
 
امیر قلعه‌نویی سرمربی قرمزهای تبریز در نیم فصل لیگ پانزدهم سکان هدایت این تیم را بر عهده گرفته و تاکنون روند صعودی را همراه با این تیم تجربه کرده است. از نشانه های وضعیت مطلوب این تیم می توان به ثبت رکورد بی شکستی در 13 دیدار اخیر لیگ و جام حذفی اشاره کرد؛ هم‌چنین آ‌ن‌ها با 16 بار گلزنی بهترین خط حمله لیگ برتر را در اختیار دارند و با 20 امتیاز در فاصله 2 امتیازی صدر جدول پشت سر پرسپولیس قرار گرفته اند؛ آن ها در سه دیدار قبلی خود در جام حذفی با ثبت سه کلین شیت، 5 بار هم گلزنی کردند.
 
تراکتورسازان برای رسیدن به فینال باید به شگفتی‌های نفت و گاز گچساران در ورزشگاه خانگی این تیم پایان دهند و در دیدار ما قبل فینال به مصاف برنده ذوب آهن یا گسترش فولاد تبریز بروند؛ دو تیمی که در لیگ برتر به مصاف آن‌ها رفته و با پیروزی از بازی خارج شده اند.
 
انگیزه زیاد برای قهرمانی در جام حذفی؛

علاوه بر موارد ذکر شده، انگیزه عامل دیگری است که می تواند به این دو تیم برای رسیدن به فینال و قهرمانی در مسابقات کمک کند. هر دو تیم برای قهرمانی در لیگ برتر کار ساده ای در پیش ندارند و پرسپولیسی را می بینند که نمایش های درخشانی را در این فصل به نمایش گذاشته است. البته تیم تراکتورسای نشان داده که دست از قهرمانی نمی‌کشد و پا به پای پرسپولیس تهران در جدول رده بندی پیش رفته و اکنون در پایان هفته دهم در فاصله 2 امتیازی این تیم قرار گرفته است. استقلال اما شرایط مطلوبی از این حیث ندارد و با فاصله 8 امتیازی نسبت به رقیب دیرینه در رتبه پنجم جای دارد. این دو تیم می‌دانند که برای قهرمانی در لیگ برتر حریف قدرتمندی در پیش دارند و به هیچ عنوان دوست ندارند فرصت قهرمانی در جام حذفی را به سادگی از دست بدهند.

بررسی شرایط سایر تیم‌ها برای کسب عنوان قهرمانی
 
سپاهان و ذوب‌آهن دو تیمی هستند که می توانند قاعده قهرمانی در مسابقات را تغییر دهند. ذوب آهن قهرمان دو دوره گذشته این مسابقات ، در این فصل هم با تمام قوا به مسابقات حذفی وارد شده و روز گذشته هم در یک بازی منطقی موفق به کنار زدن ماشین سازی در خانه خودی شد.

دهه 80 فوتبال ایران را باید به تیم سپاهان اختصاص داد؛ آن‌ها در این مقطع فوق العاده ظاهر شدند و به برتری قاطع دو تیم پایتخت پایان دادند؛ با شروع دهه 90 آن‌ها کم کم از شرایط آرمانی خود فاصله گرفتند و  ترجیح دادند با آوردن عبدا.. ویسی، دست به تغییر در ساختار خود بزنند. عبدا.. ویسی در این فصل تغییرات زیادی در سپاهان ایجاد کرده و البته هنوز نتوانسته این تیم را به ثبات برساند؛ تیم سپاهان در برخی بازی‌ها نمایش خوبی دارد و در برخی بازی ها نمایش مطلوبی ندارد. سپاهان با غلبه بر غذای سبز مشهد، پارس جنوبی جم و آلومینیوم اراک به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات حذفی راه یافته است و برای رسیدن به فینال باید بر سایپا و هم‌چنین برنده دو تیم استقلال و نفت، غلبه کند.

در مجموع و با توجه با درنظر گرفتن شرایط 8 تیم حاضر در مرحله یک چهارم مسابقات جام حذفی می‌توان از استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز به عنوان مدعیان اصلی رسیدن به فینال این دوره از مسابقات نام برد.

 

انتهای پیام/

مدعی اصلی قهرمانی جام حذفی 95-96 کدام تیم است؟

منبع: ورزش سه

آذر
1
1395

بوفون بهترین دروازه بان جهان شد

بوفون بهترین دروازه بان جهان شد

در نظرسنجی بزرگ مجله فرانس فوتبال، جان لوئیجی بوفون به عنوان بهترین دروازه بان جهان انتخاب شد و بعد از او مانوئل نویر و هوگو لوریس قرار گرفتند.

ورزش سه: مجله معتبر فرانسوی فرانس فوتبال نظر سنجی بزرگی را بین مخاطبان خود برای انتخاب 10 دروازه بان برتر جهان برگزار کرد که در این نظر سنجی جان لوئیجی بوفون توانست گوی سبقت را از مانوئل نویر برباید.
 
نتایج این نظر سنجی به شرح زیر است:

1-  جان لوئیجی بوفون 27 درصد
2-  مانوئل نویر 22 درصد
3-  هوگو لوریس14 درصد
4-  دیوید دخیا 11 درصد
5-  جان اوبلاک 5 درصد
6-  کورتوا  4 درصد
6-پاتریسیو 4 درصد
6-کیلور ناواس 4 درصد
7-پیترچک 3 درصد
7-دوناروما 3 درصد

 

انتهای پیام/

بوفون بهترین دروازه بان جهان شد

منبع: ورزش سه

آذر
1
1395

فیلم سینمایی بی حساب | بازیگران و خلاصه داستان

فیلم سینمایی بی حساب | بازیگران و خلاصه داستان

خبرگزاری مهر: بهرام دهقانی تدوین فیلم سینمایی«بی حساب» به کارگردانی مصطفی احمدی و تهیه کنندگی سعید ملکان را آغاز کرد.
 
انجام تدوین «بی حساب» همزمان با فیلمبرداری 


فیلمبرداری فیلم سینمایی «بی حساب» به کارگردانی مصطفی احمدی و تهیه کنندگی سعید ملکان از مدتی پیش آغاز شده است و همزمان با فیلمبرداری، مراحل تدوین توسط بهرام دهقانی انجام می شود.

خلاصه داستان فیلم سینمایی بی حساب: در خلاصه داستان این فیلم سینمایی آمده است: دن کیشوت پس از فراغت از تدارک مقدمات کار، نخواست بیش از این در اجرای نقشه خویش درنگ کند.

بازیگران فیلم سینمایی بی حساب: حمید فرخ نژاد، علی قربانزاده، طناز طباطبایی، صابر ابر، فسانه بایگان و آتیلا پسیانی ترکیب بازیگران اصلی این فیلم سینمایی را تشکیل می دهند.

عوامل «بی حساب» عبارتند از کارگردان: مصطفی احمدی، نویسندگان فیلمنامه: مهیار حمیدیان، محمد صادق گلچین عارفی، محمد شهابی، مدیر فیلمبرداری: علی قاضی، مدیر تولید: محمدرضا منصوری، طراح صحنه و لباس: آتوسا قلمفرسایی، طراح چهره پردازی: سعید ملکان، صدابردار: رشید دانشمند، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: سعید کریمی، منشی صحنه: حمیرا نعمت الله، دستیار اول فیلمبردار: آرش رمضانی، دستیار تولید: کیومرث عباسی نوده، جلوه های ویژه میدانی: ایمان کرمیان، جلوه های بصری: وحید قطبی زاده، سرپرست گروه بدلکاری: امیر رضا بدری، مدیر تدارکات: محمد اسماعیل کلبی آبادی، عکاس: مریم تخت کشیان، تبلیغات فضای مجازی: آریان امیر خان، مشاور رسانه‌ای: بهناز شیربانی و تهیه‌کننده: سعید ملکان.

 

انتهای پیام/

فیلم سینمایی بی حساب | بازیگران و خلاصه داستان

منبع: خبرگزاری مهر

صفحه 4 از 6 صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 صفحه بعد